MeDioStar - Epilační laser

  Vysokovýkonný diodový laser.

  Umožňuje využití moderní technologie k docílení dlouhodobé epilace – odstranění chloupků prakticky na všech částech těla s následným omezením jejich růstu.

  Součástí laserové technologie je tzv. vaskulární aplikace k léčbě modrých žilních projevů. Unikátní systém aktivního chlazení umožňuje téměř nebolestivé ošetření. Díky aktivnímu systému chlazení a zdvojenému pulsu je možno ošetřovat i opálenou kůži a kůži tmavého typu, bez komplikací. Z tohoto vyplývá, že je možné provádět epilaci celoročně bez letního přerušení.

Multipulse - CO2 laser

  Vysokovýkonný operační laser.

  Využívá se jako horký skalpel pro odstranění některých kožních znamének, bradavic, molusek, fibromů, ale i pro tzv. transkonjunktivální blefaroplastiku (operaci očních víček prováděnou přes spojivku). Je jej také možné v indikovaných případech využít pro laserové odstranění chrápání.

  Přesnost paprsku, minimální krvácení a ničení infekčních zárodků jsou hlavní výhodou laserového ošetření. Pro některé infekční bradavice (běžné na ploskách či rukou, moluska, dětské ploché bradavice a kondylomata) je to ideální metoda odstranění z kůže či sliznice. Hojení je individuální. Ve většině případů je na ošetřeném místě po určitou dobu krusta – strup a posléze o spontánním odpadnutí strupu růžová plocha o velikosti ošetřené kožní léze. U některých citlivých jedinců je možný výbled pigmentu v místě ošetření. Ošetřovanou plochu je nutné chránit před přímou expozicí slunečního záření cca 2 měsíce. I z ošetřeného kožního projevu laserem (shave excise) lze provést histologické vyšetření. Před ošetřením laserem je nutná konzultace s kožním lékařem a posouzení ošetřovaných kožních lézí.

QuadroStar - Cévní laser

  Vysokovýkonný cévní laser.

  Využívá se především pro odstranění cévních kožních problémů červené a červenofialové barvy. Jedná se o cévní poruchy – rozšířené cévky na obličeji, pavoučkové névy („drobné prasklé žilky na obličeji i na těle“), angiomy – červené tečky většinou na těle, ohně ( zde je cévní laser jedinou a první metodou volby odstranění tohoto postižení) a červenofialové mikrovarixy na dolních končetinách.

  Počet opakování zákroku je různý – podle indikace. Metoda není nebolestivá, proto užíváme pasivní chlazení před i během výkonu. Po ošetření je místo červené a mohou se vytvořit i stroupky v místě použití vyšší energie. Ošetřená místa je nutné chránit minimálně jeden měsíc před přímou expozicí ultrafialového záření. Metoda využívaná pro ošetření je nazývána selektivní fototermolýza a umožňuje pomocí doplňkových barev odstraňovat červené a červenomodré kožní léze.

MIXTO - Frakční CO2 laser

  CO2 laser.

  Použití především pro viditelné zlepšení kvality pleti, odstranění barevných změn pleti i drobných vrásek a jizviček. Ošetření řeší vrásky, povadlou pleť, pigmentové skvrny i jizvičky po akné a rozšířené póry.

  Celé ošetření přináší minimální diskomfort pro klienta, neboť při ošetření laserový paprsek neošetřuje celou plochu pleti, ale působí pouze je v jednotlivých mikrobodech, které na pokožce uvidíte jako drobné tečky . Nepoškozená plocha pokožky obklopuje jednotlivé ozářené body, což urychluje a podporuje přirozené hojení.

  Laserové záření však působí na celou plochu pokožky, zasahuje do svrchní a střední vrstvy a způsobuje zjemnění vrásek, odstranění pigmentací a podporuje tvorbu kolagenu po dobu 6 měsíců po zákroku, takže i v tomto období budete pozorovat pokračující redukci vrásek a vypínání pokožky.

  Před výkonem nutná konzultace k posouzení vhodnosti zákroku.
  Pro dosažení požadovaného výsledku ve většině případů postačí jen jedno ošetření.